Ana sayfa » Evlilik Teklifleri » Yunuslarla Evlenme Teklifi

Yunuslarla Evlenme Teklifi

YUNUSLARLA EVLENME TEKLİFİ

Denizlerin tatlı canlıları olan Yunus Balıkları ile çok farklı bir Evlilik Teklifi yapmaya ne dersiniz ? En kıymetliniz böyle bir evlilik teklifi karşısında çok şaşıracak. Denizlerin sevimli canlıları size özel gösteri sunacak. Bu evlilik teklifini yaşadığında sevdiğiniz hem şaşıracak hemde mutlu olacak.  DüğünFoto.Org olarak Yunuslarla Evlenme Teklifi paketimiz hakkında bilgi verelim.

YUNUSLARLA EVLENME TEKLİFİ PAKETİ

Sevdiğiniz insana hadi gel yunus gösterisi izleyelim deyip onu Yunus Gösterisi yapılan salona getiriyorsunuz. Gösteri başlamadan önce sizin oturacağınız koltuğun yakınlarına oturuyorum. Sevdiğiniz insana bir şey hissettirmeden salonu çekiyormuş gibi yapıp sizlerin doğal anlarınızı fotoğraflıyorum. Kısa bir süre sonra gösteri başlıyor. İlk başta beyaz balinaların gösterisi başlıyor. Çiftimiz olarak siz bu gösteriyi hür dikkat izliyorsunuz. Bu gösteri bittikten sonra tabi salon alkış kıyamet gidiyor ….

Gösteri foklar ve morsların şovları ile devam ediyor.  Siz sevdiğinizle bu güzel anların tadını çıkartıyorsunuz. Sevdiğinizin yüzündeki gülümsemeler artmaya devam ediyor. Salon görevlisi tarafından Yunus Balıklarının şovunun başlanacağı belirtiliyor. Ve en sonunda denizlerin en tatlı canlıları Yunus Balıkları sahneye çıkıyor. Yunuslarla Evlenme Teklifi başlıyor.

Yunus Balıkları gösterisi yapmaya başlarken sevdiğiniz ile birlikte keyfin doruklarına çıkıyorsunuz. Zaten bu son aşama oluyor. Yunuslarla bir müddet gösteri yaptıktan sonra salon görevlisi daha önceden belirlendiği üzere şanslı bir çift seçeceğini söylüyor. Yunus Gösterisi ile bir oyun oynanacağını söylüyor. Sevgiliniz için aldığınız yüzük bu yunus gösterisindeki halkalarından birine takılı. Salon görevlisi el  kaldırın deyince sizde el kaldırıyorsunuz. Bu şekilde oyuna davet edilmiş oluyorsunuz. Siz bu halkaları Yunus Balıklarına veriyorsunuz. Yunus Balıkları halkalarla şov yaptıktan sonra yüzüğün ve notun bulunduğu halkayı sevgilinize veriyor. İşte tam bu sırada siz diz çökerek Evlilik Teklifi gerçekleştiriyorsunuz. Evlilik Teklifi gerçekleştikten sonra bir buket gülü hanımefendiye veriyorsunuz.

Yunuslarla Evlenme Teklifi ve diğer Sürpriz Evlilik Teklifleri için bizi arayın. Sorularınıza içtenlikle cevap veririz. Yüzünüzdeki gülümseme hiç solmasın. Çekimleri Profesyonel Fotoğraf makinesi ile yapmaktayız.  Yunuslarla Evlilik Teklifi Paketi fiyat bilgisi için sitemizde yer alan numarayı arayınız.

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org