Ana sayfa » Çekim Mekanları » Yıldız Parkı Düğün Fotoğrafçısı

Yıldız Parkı Düğün Fotoğrafçısı

Yıldız Parkı Düğün Fotoğrafları

Yıldız Parkı Korusu, Düğün Fotoğrafları için en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Büyük bir araziye sahiptir ve bu alan içinde fotoğraf çekilecek bir çok yer bulunmaktadır. Bu sıralar koruda çevre düzenlemesi yapılmaktadır. Bu çevre düzenlemeleri ile buranın daha hoş ve güzel bir görünüme sahip olması için çalışılmaktadır. Şimdi gelin Yıldız Parkını daha yakından tanıyalım. Yıldız parkı düğün fotoğraf çekimleri için 05543197061 arayın.

Bu alan içinde Düğün Fotoğrafı Çekimi için yapay bir göl bulunmaktadır. Bu göl çevresinde doğal ve güzel kareler çekilebilir. Çevresi yeşil orman ile kaplandığı için fotoğraflarınız çok hoş gözükmektedir. Bu mekanda Malta Köşkü ve Çadır Köşkü bulunmaktadır.Bu mekanalrın önünde , gölet çevresinde, girişteki yerlerde bir çok fotoğraf çekebiliriz. Bu güzel ve anlamlı mekanda çekilmiş Düğün Fotoğraflarını görmek için buraya tıklayınız.

Yıldız Parkı Korusuna Nasıl Gidilir ? 

Bu mekan Beşiktaş ile Ortaköy arasında yer almaktadır. Beşiktaş’tan Ortaköy’e doğru giderken sol tarafta kalmaktadır. Zaten tabelalardan anlarsınız. Ulaşım mevki olarak son derece kolay bir yerde yer almaktadır.

Yıldız Parkı Düğün Fotoğrafları İçin Tavsiyeler

Bu mekana geldiyseniz size bir takım tavsiyelerimiz olacak. Buraya Düğün Dış Çekim için gelirken topuklu ayakkabı giymemeniz veya yanınızda getirip sadece çekim yaparken giymeniz tavsiye edilmektedir. Buranın yolları engebelidir. Yürürken çok ama çok zorlanırsınız.

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org