Ana sayfa » Blog » Şile Kumsal Dış Çekim – Şile Kumsal Çekimi

Şile Kumsal Dış Çekim – Şile Kumsal Çekimi

Şile Kumsal Dış Çekim farklı konseptlere ilgi duyan ve farklı bir Düğün Fotoğrafı isteyen çiftler tarafından tercih edilmektedir. Gerek kumsalda bulunan atlar ile gerekse Düğün kıyafetleriniz ile mükemmel kareler çıkmaktadır. Bu çekim türü nişandan önce,düğünden önce hatta Evlilik Teklifi çekiminizden sonra yapılabilir. Şile sahil olarak gayet temiz bir sahile sahiptir. Bu nedenden dolayı en çok tercih edilen mekanlar arasında yer almaktadır. Bu çekim türünde farklı konseptlerde yapılabilir. Balonlarla , adınızın yazdığı renkli simgelerle çekim yapılabilir. Çok eğlenceli ve farklı fotoğraflar elde edebilirsiniz. Eşe dosta göstereceğiniz bir çok fotoğraf olacaktır. Düğün Fotoğrafçısı olarak sizin bu güzel gününüzü ölümsüzleştirmek isteriz. Bize İletişim bölümündeki adresten ulaşabilirsiniz. Düğün dış çekim hakkında bilgi almak için 05543197061 arayın.

Şile Kumsal Dış Çekim – Şile Kumsal Çekimi

Şile Kumsal Dış Çekim

Şile Kumsal Çekim Tavsiyeleri

Şile Kumsal Dış Çekim için size bir takım tavsiyelerimiz olacak. Kumsalda yapılacak çekim için düz taban ayakkabı giymenizi tavsiye ediyoruz. Topuklu ayakkabı ile kumsalda yürümek sizi gerçekten çok zorlayabilir. Kumsalda ayakkabılar çıkartılarak çok güzel çekimler yapılabilir. Topuklu ayakkabı getirir iseniz topuklu ayakkabılarınızı kumsalda detay olarak kullanabiliriz.

Şile Kumsal Dış Çekim

Denize bakarak , denize doğru yürüyerek ve en son denize girerek çok farklı Profesyonel Fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bu çekim türünde günün sonunda kıyafetleriniz kirlenir. Ama günün sonunda iyi ki buraya geldik diyeceğiniz fotoğraflar olur.

Şile Kumsal Düğünü 

Şile Kumsal Düğünü Evlilik Teklifi yapan ve burada düğün yapmak isteyen çiftlerimiz için şahane bir mekandır. Şile’de yapıldığı gibi Sarıyer’ bağlı Kilyos sahilinde de yapılmaktadır. Eğer Düğün mekanı için bir yer ayarlamadı iseniz biz aracı olarak sizi tanıdığımız bir Organizasyon firmasına ulaştırırız.

Şile Düğün Hikayesi

Şile Düğün Hikayesi mükemmel bir fikirdir. Günün başından sonuna kadar çekimlerinizi yaparız. Ekstra olarak kısa videolar çekip bu videoları size özel montajlarız.  Bu çekim için bizden mutlaka fiyat alın. Çok uygun maliyetlerle size de fazla yük getirmeden çekiminizi gerçekleştiririz. Bu konuda Düğün Hikayesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Save A Date Nedir ?

Save A Date çekimleri yurtdışında ortaya çıkmış, klasik çekimden farklı olarak çekimde birden fazla kıyafetlerin kullanıldığı, farklı ve kurgusal çekimlerin yapıldığı çekim türüdür. O güne özel giyeceğiniz kıyafetlerle  Evlenme Teklifi yapılabilir. Bu şekilde çektirdiğiniz fotoğraflarla eş,dost ve akrabaya davetiye bastırıp yollayabilirsiniz.  Save A Date çekimleri için tavsiyemiz sade kıyafet ile çekim yaptırmanız yönündedir.

İndirim ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

 İLETİŞİM : 0554 319 70 61 

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org