Ana sayfa » Blog » İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı için bulunmaz bir nimettir. Dört bir yanı tarih kokan bu coğrafya doğal güzellikleri ile meşhurdur. İstanbul deyince aklımıza Taksim,Eminönü,Galata gelir lakin İSTANBUL’u anlatmaya bu mekanlar yetmez. Şimdi Düğün Fotoğrafları için İSTANBUL’u tanıyalım. İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

Düğün dış çekim hakkında bilgi almak için 05543197061 arayın.

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Çekim Mekanları

Adalar : İstanbul’un şehir merkezinden uzak, doğal olarakta bir o kadar sakin bir yer Adalar. Renragenk ağaçları, patika yolları, bisiklet ile gezme keyfi derken insanı adeta büyülüyor. İstanbul’un insanı yorması , bitmeyen trafiği yüzünden insanlarımız günü birlik kaçacakları yer arıyorlar. Gelin Damat çekimi için işte bu yüzden değerlendirilmesi gereken bir yerdir Adalar. Faytona binerken , bisiklete binerken çok sempatik fotoğraflarınız olur. Ayrıca epey bir doğal karelerinizde çekilir. Yeşil,mavi ve huzurun merkezi Adalar’ı seçtiğiniz taktirde asla pişmanlık yaşamazsınız.

İstanbul’da Bulunan Adalar : Büyükada , Heybeliada ,Burgaz Adası , Kınalıada  ( İstanbul Düğün Fotoğrafçısı )

Büyükada

Büyükada

Büyükada

İsminden de anlaşılacağı üzere Adalar bölgesinin en büyük adasıdır. Burada düz yokuşlu alanlar mevcuttur. Epey bir yürüme mesafesi vardır. Buranın en ünlü yerleri Büyükada Aya Yorgi Manastırı, Büyükada Rum Yetimhanesi , Dil Burnu Milli Parkı , Büyükada Milli Parkı’dır. Buralarda çok güzel kareler çekilebilir.  Ayrıca evlerin mimarisi de mükemmeldir. İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Dış Çekim için olağanüstü bir şekilde güzeldir. Özellikle tahta kapılar fotoğrafınızın arka planı için çok güzel olur. Farklı bir konsept istiyorsanız Büyükada’da mükemmel bir Düğün Hikayesi şeklinde çekim gerçekleştiririz. Büyükada Düğün Fotoğrafları için bizden ücretsiz teklif alın.

Heybeliada

Heybeliada

Heybeliada

Heybeliada : Büyükada’dan sonra en fazla gidilen adadır. Heybeliada tarihi bir mekan olduğu için kiliseler mevcuttur. Bunlar  Aya Yorgi Uçurum Kilisesi, Ayios Nikolos Kilisesi, Aya Triada Manastırı ve Aya Spridon Manastırı’dır. Çok güzel bir sahili bulunmaktadır. Fotoğraf için alan derinliği vardır. Olağanüstü güzel kareler çekilebilir. Heybeliada Düğün Fotoğrafları için bizden ücretsiz teklif alın.

Burgaz Adası 

burgazada

burgazada

İstanbul’da ki adaların üçüncüsüdür. Yuvarlak biçimindedir ve genişiliği 2 kilometredir. Burgazada’da tarihi evlerle süslü sokaklarının doyasıya keyfini çıkarabilirsiniz.  Buranın ünlü yerleri Aya Yani Kilisesi, Bayraktepe, Burgazada Kalpazanya’dır. Burgaz Adası Düğün Fotoğrafları çektirmek için bizden teklif alın.

Kınalıada

Kınalıada

Kınalıada

Kınalıada’da mutlaka görülmesi gereken yerler Sirakyan İkiz Evleri, Rum Ortadoks Panayia Kilisesi. Hristos Tepesi ve Manastırı Kınalıada Düğün Fotoğrafı Çekimi için idealdir. Kınalıada en sessiz ve sakin adadır. Kınalıada Düğün Fotoğrafları için bizden ücretsiz teklin alın.

Atatürk Arboretumu 

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafları

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafları

Atatürk Arboretumu, İstanbul Düğün Fotoğrafçısı için çok güzel bir seçimdir. Bu mekanın çevre düzenlemesi gerçekten harikadır. Büyük bir alana sahiptir. Atatürk Arboretumu’nda ağaçların farklı tonlamaları sizi sizden alır. Farklı renklerdeki çiçekler fotoğraflara ayrı bir güzellik katıyor. Bende burada çekim gerçekleştirdim. Bu mekana açıkçası resmen bayıldım. Burası ücretli bir mekandır. En son sorulduğu zaman 415 TL. Buranın ücretini ödediğiniz taktirde burada çok güzel bir çekim gerçekleştirebiliriz. Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafları için İstanbul Düğün Fotoğrafçısı olarak bizden bizden teklif alın.

Bakırköy Botanik Parkı

Bakırköy Botanik Park Düğün Fotoğrafları

Bakırköy Botanik Park Düğün Fotoğrafları

Bakırköy merkeze yakın bir konumda bulunmaktadır.  Şirinlerin bulunduğu ufak bir yer ve yapay göl bulunmaktadır. Düğün Fotorğafı çekilecek güzel yerlerden birisidir. Bakırköy Botanik Parkı Düğün Fotoğrafları için İstanbul Düğün Fotoğrafçısı olarak bizden ücretsiz teklif alın.

Emirgan Korusu

Emirgan Korusu Düğün Fotoğrafları

Emirgan Korusu, Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı olarak bizi en çok yoran mekandır. Burada iğne atsanız yere düşmez. Bu kadar çok tercih edilmesinin nedenleri arasında tabi ki doğal güzelliği ve mekanlara yakınlığını gösterebiliriz. Emirgan Korusunda çekilmiş Düğün Fotoğrafları için tıklayınız.

Florya Sosyal Tesisleri

Florya Sosyal Tesisleri Düğün Fotoğrafları

Florya Sosyal Tesisleri benim sevdiğim mekanlardan birisidir. Emirgan ve Yıldız Parkı korusuna göre daha az yoğunluğa sahiptir. Çevre düzenlemesi yapılan ve güzel bir sahili bulunan bir yerdir. Florya Sosyal Tesisleri Düğün Fotoğrafları görmek için tıklayınız.

Şile Düğün Fotoğrafları

Şile Kumsal Dış Çekim

Şile masmavi denizi ve harika doğası ile hem Düğün Fotoğrafçıları hemde çiftlerimiz tarafımızdan çok sevilen bir mekan. Haliyle bu kadar güzel bir sahili olunca burası yaz aylarında denize giren insanlar tarafından dolduruluyor. Sahile yakın bir konumda bulunan Şile Saklıgöl’de tam bir doğa harikası …. Burada mükemmel güzel kareler çekiliyor. Doğası bu kadar güzel olunca Düğün Dış Çekim için İstanbul’un her yerinden arabalar ile buraya geliniyor. Şile’de çekilmiş Düğün Fotoğrafları için tıklayınız. 

Yıldız Parkı

Yıldız Parkı Düğün Fotoğrafları

Yıldız Parkı, Emirgan Korusu ile birlikte en kalabalık yerdir. Epey büyük bir alanı mevcuttur. Bu sebeple Düğün Dış Çekim yapmak için burada her şey hazır ve mevcuttur. Bir çok yerinde farklı pozlar verecebileceğiniz doğal bir mekan. Beşiktaş ile Ortaköy arasındaki giden yolda yer almaktadır. Yıldız Parkında çekilmiş Düğün Fotoğrafları için tıklayınız.

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı olarak bizden fiyat bilgisi almak için 0554 319 70 61 arayabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org