Ana sayfa » Evlilik Teklifleri » Helikopterde Evlilik Teklifi

Helikopterde Evlilik Teklifi

HELİKOPTERDE EVLİLİK TEKLİFİ

Evlilik Teklifleri kategorisinde yer alan Helikopterde Evlilik Teklifi diğer evlilik tekliflerine göre daha gösterişlidir. İstanbul’un o muhteşem boğazını gökyüzünden doyumsuzca izlersiniz. Siz değerli ziyaretçilerimize bu paketimiz hakkında bilgiler verelim.

 

Helikopter ile Evlilik Teklifi Nasıl Gerçekleşiyor ?

İlk başta sevdiğiniz insanı tatlı bir şekilde kandırıyorsunuz. Gel seninle gökyüzünde İstanbul turu atalım diyorsunuz. Sevgilinizi ikna ettikten sonra Maslak’da bulunan Kaan Air Havacılık şirketine geliyorsunuz. Helikopterin kalkmasından yarım saat önce burada olmanız gerekmektedir. Siz sevgilinizle salonda otururken sizin fotoğraf ve videonuzu çekiyoruz. (Fotoğraf ve Video için Profesyonel makine kullanılmaktadır. ) Siz helikopterde oturduktan sonra ben karşınıza oturarak video çekimine başlıyorum. Helikopter turu 15 dakikadır. 15 dakika boyunca hem sizi hemde aralarda istanbul manzarasını çekiyorum. Helikopter tam İstanbul Boğaz Köprüsü üzerinde iken yüzüğünüzü çıkarıp ” Benimle Evlenir  Misin ? ” diyorsunuz. Bu güzel ve anlamlı sürpriz için sevgiliniz EVET deyince mutluluktan havalara uçuyorsunuz. Bu şekilde Helikopter Turu Evlilik Teklifi gerçeklemiş oluyor.

Sıradışı evlenme teklifi olarak Helikopter ile Evlilik Teklifi bir ayrıcalıktır. Diğer Evlilik Tekliflerinden bir çok yönü ile ayrılmaktadır. Helikopterden aşağıya inerken Seni Seviyorum afişi açılır. Ve hanımefendiye bir buket gül ikram edilir. Bu sırada da videonuz çekilmektedir.

Helikopterde Evlenme Teklifi Fiyatları

Helikopterde Evlilik Teklifi Paketinde isteyeceğiniz süslemeler veya detaylar hakkında bilgi verdiğinizde size özel fiyatımızı sunuyoruz. Bize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

By | 2017-07-03T14:36:23+00:00 Temmuz 1st, 2017|Categories: Evlilik Teklifleri|0 Comments

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org