Ana sayfa » Çekim Mekanları » Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğrafçısı

Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğrafçısı

Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğrafları

Fenerbahçe Parkı Kadıköy ilçesinde bulunan, Düğün Fotoğrafları Dış Çekim için inanılmaz güzel bir manzaranın bulunduğu bir yerdir. Ağaçlar ve çevre düzenlemesi şahsen benim çok hoşuma gidiyor. Anadolu kıtasında , bize çekim için nereyi tavsiye edersiniz diye sorsanız size burayı öneririm. Denize sıfır bir park bulunmaktadır. Bu parkımızda çok sayıda ağaç anıt bulunmaktadır. Sakız ağaçı görüntüye ayrı bir güzellik katmaktadır. Emirgan Korusu, Yıldız Parkı gibi çok yoğun olan yerlerin aksine burası daha sakindir. Ayrıca çevre düzenlemesi yapıldığından çok temiz bir yerdir. Gayet huzurlu bir şekilde çekimizi gerçekleştiririz. Fenerbahçe Parkında Çekilmiş Düğün Fotoğrafları için tıklayınız.

Düğün dış çekim hakkında bilgi almak için 05543197061 arayın.

Fenerbahçe Parkı Düğün Çekimi Fiyatları

Bu mekanımız çekim için bir ücret talep etmemektedir. Anlaştığımız üzere buraya gelip çok rahat bir şekilde çekimimizi gerçekleştiririz. Buranın güzel yanlarından biri çok kalabalık olmadığından çok rahat bir şekilde poz verebilirsiniz. Anadolu kıtası Düğün Dış Çekim için tavsiyemizdir.

Fenerbahçe Parkına Nasıl Gidilir ? 

Bu parkımıza FB1 – FB2 otobüs hatları ile ulaşılabilmektedir. Lakin buradan çok sık geçmemektedir. O yüzden şahsi arabanız veya taksi ile gelirseniz daha rahat ulaşırsınız. Kadkıköy Moda’dan buraya çok kısa mesafede ulaşılabilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org