Ana sayfa » Blog » Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi

DÜĞÜN HİKAYESİ

Düğün Hikayesi, düğün çekiminizin başlangıcı olan kuaföre gidiş ile başlayıp akşam geç saatlere kadar süren çekim türüdür. Burada konsept olarak veya kurgusal şekilde gerçekleştirilen pozlar verilir. Diğer bir deyişle Düğün Belgeseli diyebiliriz. Kauföre ilk giriş anınız , o masaya ilk oturuşunuz, o aynaya ilk baktığınız anlar kaydedilir. Düğün dış çekim hakkında bilgi almak için 05543197061 arayın.

Kaufördeki tatlı gülüşmeler, beni şöyle de çeksene diyen gelinimiz , gözünü kapatıp bir an uzaklara dalarken bile o anlar kaydedilir. Sadece Fotoğraf çekilmez ekstra olarak kısa videolar çekilir. Tabi bu çekilen videolar günün sonunda size montajlanarak verilir. Bu çekim türü Avrupa’da yaygındır.

Düğün Hikayesi

Kuaförde ki her anınız kaydedilir. Düğün Hikayesi bu şekilde bölüm bölüm çekilmeye devam eder …  Gelin ve Damatın istediği pozlar çekildiği gibi onlardan habersiz bir şekilde de anları çekilmeye devam edilir.

Düğün Hikayesi

Kuaförde ki hazırlıklar bittikten sonra toplu halde poz verilir. Artık çekim için herşey hazırdır. Buradan itibaren daha önceden kararlaştırdığımız çekim mekanına gidilir. Bu çiftimizin tercihi Tuzla’da ki bir villa olmuştu.

Düğün Hikayesi

Tuzla’da güzel bir villada çekimini gerçekleştirdik. Epey eğlenceli bir çekim oldu. Geriye bu güzel kareler ve mutlu bir çift kaldı. Bu çekimden sonra gelin hanımın evine gidildi ve eve giriş anı,babasına sarılırken ağlaması ve evden çıkışı çekildi. Bu şekilde Tuzla’da  İstanbul Düğün Hikayesi çekimi bitmiş oldu.

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org