Ana sayfa » Albüm » Düğün Albümleri Hakkında Bilgi

Düğün Albümleri Hakkında Bilgi

DÜĞÜN ALBÜMLERİ HAKKINDA BİLGİ

Düğün Albümü Çeşitleri: 

Evlenmek için plan yapan çiftlerimizin en çok merak ettiği konuların başında Düğün Albümleri gelmektedir. Çiftlerimizin nasıl çıktıklarını merak etmeleri , kendilerini ziyarete gelen insanlara fotoğraflarını gösterme isteğinden ötürü her zaman ön plandadır.  Düğün Fotoğrafçısı olarak müşterilerimize Panoramik tasarımlı şekilde albüm sunuyoruz. Bu albümlerde 1 sayfa içine 3-4 tane fotoğraf,  toplamda 30-40 arası fotoğraf olmaktadır. Düğün Albümü olarak Mat Albüm ve Kristal Albüm bulunmaktadır.

Düğün Albümleri Nasıl Hazırlanıyor ? 

Bu konuya hemen bir açıklık getirelim. Sizin çekimlerinizi bitirdikten sonra evde çekilen fotoğraflarınızı bilgisayara aktarıyoruz. Sizden 10 yapraklı tasarımlı albüm için 30-40 arası Fotoğraf seçmenizi istiyoruz. Seçtiğiniz fotoğraflara Photoshop ile rötuş işlemi yapıyoruz. Yüz temizleme ve yüz yumuşatma gibi işlemler gerçekleştiriyoruz. Bunun haricinde sizden 1 Adet albüm kapağı için,1 adet poster için fotoğraf seçmenizi istiyoruz. Siz seçiminizi yaptıktan sonra biz bu albümün tasarımını gerçekleştiriyoruz. Photoshop ile tasarım için kesinlikle sizden bir ücret talep etmiyoruz.

Düğün Albümleri

Düğün Albümü Fiyatları : 

Her bütçeye uygun düğün albüm paketlerimiz mevcuttur. Düğün Albümü fiyatı Türkiye’de ki genel koşullarda değişkenlik gösterebilmektedir. Kalitesine ve tasarımına bağlı olarak fiyatlandırma yapılır. Bize bütçeniz hakkında bilgi verirseniz sizin bütçenize uygun bir paket teklif ederiz. Bizi hiç çekinmeden arayıp veya Whatsapp yolu ile iletişime geçerek Düğün Albümü Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin elinizde bulunan fotoğraflar için rötuş veya panoramik albüm tasarımı yaptırmak isterseniz de arayabilirsiniz. Kesinlikle size elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız.

Düğün Albümleri

 

Düğün Albüm Çeşitleri ve  Nişan Albümü Örnekleri paylaştığımız fotoğraflar gibidir. Fotoğraflar temsili olarak kullanılmıştır.

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org