Ana sayfa » Blog » Dış Çekim

Dış Çekim

DIŞ ÇEKİM 

 Düğün Fotoğrafçıları için en çok tercih edilen çekim türüdür. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte stüdyo çekimlerinin yerini Dış Mekan Düğün Çekimi almıştır. Dış Mekan Çekimlerinin bu kadar güzel olmasının yanında zor taraflarıda bulunmaktadır. Bunun nedeni fotoğraf çekilen mekanın ışığı sabit olmadığı için doğal etkenlerle mücadele etmek zorunda kalırız.  Güneşin dik olarak indiği zamanlarda çekim yapmak çok zorlaşır. Bu nedenle çekimin sabah veya güneşin dik olarak indiği öğle vaktinden sonra yapılması makul olandır.

İSTANBUL DIŞ ÇEKİM MEKAN SEÇİMİ

Düğün Fotoğrafçılığı için Dış Çekim Mekan seçiminin önemi büyüktür. Çekim yapacağımız yerin arka planı fotoğrafa güzellik katmaktadır. İstanbul içinde hem Avrupa yakasında, hemde Anadolu yakasında bir çok mekan bulunmaktadır. İstanbul’un çok kalabalık ve yerleşik olmasından ötürü çekim mekanları da çoktur.

DIŞ ÇEKİM İÇİN GÜN SEÇİMİ

Yazımızda üstünde özellikle durduğumuz şeylerden biri İstanbul’un kalabalıklığı … Maalesef bunun bir çözümü yok . Bu nedenden dolayı hafta sonları düğün çekimleri çok yoğun gerçekleşmektedir. Yaz aylarının düğün mevsimi olması dolayısıyla adım atacak yer bulamıyorsunuz bir çok mekanda. Emirgan Korusu, Yıldız Parkı Korusu gibi mekanlar merkezde yer aldıkları için çekim yapılırken çok zorlamaktadır. Düğün çekimlerinizi hafta sonu yapmak yerine beraber belirlediğimiz hafta içi bir gün yapmak daha mantıklıdır. Hafta içi çekim yapıldığında hem çiftimiz olarak sizler,hemde çekim yapan bizler daha rahat oluruz. Dış çekim istekleriniz için 05543197061 arayın.

DIŞ ÇEKİM FİYATLARI 

Düğün Fotoğrafçılığı için dış çekimin bu kadar yoğun olmasıyla birlikte Dış Çekim fiyatları da önem arz etmektedir. Çoğu çift bu çekimlerin çok pahalı bir çekim türü olduğunu düşündükleri için soru sormaya çekinmektedirler. Öncellikle bu fikri kafanızdan atın. Çünkü piyasadaki Stüdyo Çekimleri de ucuz değildir. Burada önemli olan nokta İstanbul Dış Çekim için hangi abümü istediğiniz. Ekonomik Paketlerimiz olduğu gibi yüksek bütçeli müşterilerimize hitap eden paketlerimiz de mevcuttur. Albümlü fiyatlarımız olduğu gibi albümsüz fiyatlarımızda mevcuttur.

DüğünFoto.Org  olarak fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Dış Çekim Fiyatları

İstanbul’un muzaam doğası ve doğal mekanlarının keyfini yaşamaya ne dersiniz ? En güzel Dış Çekim Mekanlarını İstanbul Dış Düğün Fotoğrafçısı DugunFoto.Org ile keşfedin.

Dış Çekim

İletişim : 0554 319 70 61 

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org