Ana sayfa » Çekim Mekanları » Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafçısı

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafçısı

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafçısı

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafları; muazzam güzel doğası ve harika alan derinliği ile insanları etkileyen bir mekandır. Bu mekan güzel ağaçları , son derece iyi dizayn edilmiş çevresi ile adeta fotoğraf çekilmek için özel tasarlanmış yer gibidir. Atatürk Arboretumu’nun çevresinin bakımı son derece iyi şekilde devam etmektedir. İçinde bulunduğu arazi fotoğraf çekimi için uygundur. O kadar çok fotoğraf çekileceğiniz alan var ki hangisinde çekileyim diye düşünüyorsunuz. Burası sessiz sakin ve aynı zamanda insanın içine huzur katan bir yerdir. İşte bu nedenden dolayı Düğün Fotoğrafçısı olarak bu mekanı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Düğün dış çekim hakkında bilgi almak için 05543197061 arayın.

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafları

Atatürk Arboretumu’nun çok çeşitli bir yer olması , insanın yaşam enerjisini artırması dolayısıyla bu mekanda Düğün Fotoğrafları çekmek bile insanı mutlu ediyor. Bende burada çekim yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum. Bu mekanda yapmış olduğum çekimden o kadar çok mutlu ayrıldım ki anlatamam …  Buranın alan derinliği ve renkleri o kadar çok güzel ki bende en güzel kareleri yakalayabilmek için itina ile çekiyorum. Burada ormanın içinde insana huzur veriyor. Yaz aylarında yemyeşil bir doğa ile çok güzel çekimler yapabileceğimiz gibi sonbahar mevsiminde de o yaprakların yere düşüşleri ile birlikte çekim yapmanın hazzını anlatamam. Bu mekanda gerçekleştirdiğimiz Düğün Fotoğraflarını görmek için buraya tıklayın.

Bu muazzam mekanda çekim için en sevdiğim yere geldik. Bana göre Atatürk Arboretumu‘nun en güzel yeri ile gölü Düğün Fotoğrafı için mükemmel. Bu mekanda bi yanda kuğular gezerken , bir yandan da bu güzelliğe harika doğası ile eşlik ediyor.Göl etrafında farklı açılardan ve farklı pozlardan epey bir fotoğraf çekebiliriz. Kuğular ile birlikte çekilen kareler daha çok ilgi çekiyor.

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafları

Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafı Çekim Ücreti 

Atatürk Arboretumu’nun bu kadar güzel olmasının yanında bir o kadar da güzel olmayan bir şeyi var o da istenilen ücret. Bu mekanda Düğün Fotoğrafı Çekimi için 415 TL talep ediliyor. Örneğin burada benimle beraber 4 kişi profesyonel Fotoğraf Çekimi için buraya girmeye kalktığımızda 415 TL ödüyoruz. Bu fiyat açıkcası banada yüksek geliyor. Maalesef buranın yönetimi böyle bir karar almış ve uyguluyorlar. Bilginiz olsun.

Bu mekanda Profesyonel Düğün Fotoğrafı çekimi istiyorsanız bilgi@dugunfoto.org adresine bir mail atmanız yeterli. Biz size mutlaka dönüş yaparız.

Tüm Hakları Saklıdır. www.dugunfoto.org